Добова оренда квартир в Одеса

30 пропозицій

Одеса, Фонтанская дорога 15а

3-кімнат. квартира

Одеса, Фонтанская дорога 15а

800 Татьяна Александровна
Одеса, Александровский пр-т 5

1-кімнат. квартира

Одеса, Александровский пр-т 5

399 Юрий Сентябрёвский
Одеса, Александровский пр-т 5

2-кімнат. квартира

Одеса, Александровский пр-т 5

499 Юрий Сентябрёвский
Одеса, Уютная  3а

3-кімнат. дім

Одеса, Уютная 3а

999 Barkar Apartments Group
Одеса, Александра Невского 43/2

2-кімнат. квартира

Одеса, Александра Невского 43/2

800 Ирина Андрущенко
Одеса, Обсеваторный переулок  2\6

2 комн. квартира

Одеса, Обсеваторный переулок 2\6

1000 ирина джахая

Одеса
Одеса - курортне місто і один з найбільших ділових центрівУкраїни . Морвокзал приймає торгові судна з Туреччини і Китаю , європейських тасхідних стран.
Це Південна Пальміра, «маленький Париж » , який хочеться побачити , щоб жити довго і щасливо.
Одесити обожнюють проводити аналогії з Парижем . А томубудинки тут витончені і вино смачне. Тут дівчата готові сперечатися про стиль зфранцуженками , а ділове чуття одеситів підказує їм : куди вкласти гроші і дерозсміятися . В Одесі вважають Пушкіна земляком , француза засновником ,називають площу ім\'ям афериста Бендера і будують « плоский » будинок.
Навіть якщо ви дуже зайняті справами , знайдіть часвідвідати Приморський Бульвар , чудовий палац - особняк Михайла Воронцова ,вулицю Пушкінську , Дерибасівську і незліченні пам\'ятники французу - градоначальніку Рішельє , великий комбінатор і іншимперсонажам Ільфа і Перова , легендарної  Соньку , Пушкіну і багатьом - багатьом іншим .
Ходять  чутки , щоодеська опера найкрасивіша в Європі. Чи не відомо наскільки це правда , алерозкішна архітектура будівлі може сміливо конкурувати з навіть з віденськоюоперой. Не розмінюючись на дрібниці , одесити вибрали будівлю опери міськимсимволом , і впевнено штампують її на марках , магнітах , футболках ,сувенірних гуртках та інших об\'єктах торгівлі .
Але, як кажуть , зачекайте нести всі грошики в готель , тазавітайте до нас в мебльовані кімнати! Замість готелей
, не бажаєте квартириподобово в Одесі ? Зручності останніх часто не відповідають заявленим , аквартири , навпаки , поліпшуються , щоб зберегти репутацію. Адже чутками земляповниться !
Зняти квартиру в Одесі
 подобово  буде набагато дешевше , ніж скористатисяпослугами готелю того ж рівня. Вирушаючи в чуже місто , не варто розраховуватина випадок. Дами - маклери на вокзалі можуть підкинути неприємний сюрприз.
А в задоволення Одесі зняти квартиру подобово з великимивікнами і ліпниною на стелі , в мальовничому будиночку з патіо або орендуватиVIP - віллу на узбережжі на вихідні. Але хто шукає , той завжди знайде! Зняти щодобово
 квартиру вОдесі таки можна за будь-які гроші . У каталозі на  allflat.com.ua.  відшукається житло набудь-який бюджет . Дивіться фото і записуйте телефончик !  Квартири подобово вОдесі без посередників - ось наш профіль. Необхідна інформація мається насторінці : пральна машина , кондиціонер , шустрий  wi-fi, паркування та іншізручності .
Зняти квартиру дешево в Одесі  можно в міжсезоння . Приїжджих мало, і навітьсолідне житло бізнес -класу обійдеться за цілком прийнятний ціннік.І це, яккажуть , в Одесі « вже добре! ».
Найдорожчим вважається історичний центр Одеси. Його незахопили хмарочоси зі скла і бетону. Лірична , чарівна місцями облупленаархітектура , ворота і колони 2-4 поверхових будівель , провулочки , цокольніповерхи , сходинки , великі вікна ...
На Молдаванці і Слобідці можна орендувати шикарніапартаменти. Епіцентр елітного житла , звичайно , знаменита  Дерибасівська і Пушкінська вулиці. НаПушкінскій ви побачите затишні вузькі вулички , можете розміститися за красивимстоликом у кафе , маючи інтерес випити чудовий кави . Заглядаючи у дворики ,можна почути багато цікавих чисто одеських оборотів і виразів. Щоб подобовозняти квартиру недорого в Одесі , вивчіть Котовський  район , селище Таїрове . Втім , на нашомусайті ви знайдете цікаві варіанти в різних районах города. Завітайте!